Obecní úřad STŘÍTEŽ
Střítež čp. 118
739 59 Střítež u Čes. Těšína
tel: 558 694 322, 777 594 462
email: stritez@obecstritez.cz


informace pro turisty
zpět

Výsledky Krajských sportovních her v Třinci


01.06.2019 11:47 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - KRAJSKÉ SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ TŘINEC 2019

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY PO KONTROLE ZAPSANÝCH VÝSLEDKŮ:

 

DISCIPLÍNA:  1. ŠIPKY

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

LUKÁŠOVÁ DAGMAR

DOBRATICE

 

41

2.

ŠKROBOVÁ ANNA

PÍŠŤ

 

40

3.

DROBKOVÁ STAVRULA

BOHUMÍN

 

39

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

JAROŠOVÁ RŮŽENA

RYBÍ

 

45

2.

SIKOROVÁ CECÍLIE

TŘINEC

 

41

3.

DOSTÁLOVÁ KARLA

OSTRAVA

 

37

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KRISTIÁN MILAN

JAKARTOVICE

 

43

2.

TÓTH JOSEF

VYŠNÍ LHOTY

 

39

3.

LASÁK JINDRA

PÍŠŤ

 

38

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

PILCH PAVEL

JABLUNKOV

1944

40

2.

PEŠA MILAN

KKC OSTRAVA

1947

40

3.

KLUZIOK JIŘÍ

HAVÍŘOV

 

39

 

DISCIPLÍNA:  2 - FLORBAL

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

RICHTEROVÁ JANA

BÍLOVEC

1954

5

2.

HÝVNAROVÁ ALENA

ŠENOV

1955

5

3.

RIEDLOVÁ MARIE

STŘÍTEŽ

1956

5

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KAVALOVÁ MÁRIA

BÍLOVEC

 

5

2.

PAVLÍKOVÁ FRANTIŠKA

HAVÍŘOV

1939

4

3.

SIKOROVÁ CECÍLIE

TŘINEC

1940

4

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KUPKA JOSEF

HÁJ

4/1954

5

2.

HASALÍK VÁCLAV

HOSTAŠOVICE

9/1954

5

3.

STRAKOŠ JIŘÍ

FRYČOVICE

 

4

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KOMÍN MILAN

MO OSTRAVA

1945

5

2.

DEJ MILAN

JAKARTOVICE

1947

5

3.

ZLOTÝ JAN

PÍŠŤ

1948

5

 

DISCIPLÍNA:  3 – KROUŽKY

  ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

MUSTAROVÁ JAROSLAVA

HÁJ

3/51

2

2.

STANKUŠOVÁ MAGDA

MARTINOV

1/53

2

3.

DVORSKÁ LUDMILA

FRYČOVICE

10/53

2

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

VOLNÁ INGE

FM

7/41

1

2.

LABUDKOVÁ ANNA

HAVÍŘOV

4/44

1

3.

KAVALOVÁ MÁRIA

BÍLOVEC

4/45

1

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

SAMEK VÍT

HÁJ

10/49

1

2.

LASÁK JINDRA

PÍŠŤ

12/49

1

3.

CARBOL MIROSLAV

V.LHOTY

1950

1

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KOZELSKÝ MILAN

DOBRATICE

 

3

2.

KLUZIOK JIŘÍ

HAVÍŘOV

8/44

2

3.

GRAUL BOŘEK

BOHUMÍN

5/46

2

 

 

DISCIPLÍNA:  5 – BOLLO BALL

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

ADAMCOVÁ EVA

BÍLOVEC

9/49

5

2.

HRNČÁRKOVÁ JANA

OSTRAVA

12/49

5

3.

BERGROVÁ MILUŠE

OSTRAVA

3/51

5

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KOCIÁNOVÁ MIROSLAVA

HAVÍŘOV

10/39

5

2.

VELIČKOVÁ JARMILA

HAVÍŘOV

12/42

5

3.

KOCYANOVÁ RŮŽENA

TŘINEC

2/43

5

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

ŠIMKO MICHAL

HOSTAŠOVICE

11/50

5

2.

KRETEK JAN

PÍŠŤ

3/51

5

3.

SIVEK JAROSLAV

BOHUMÍN

11/51

5

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

VYPLEL JIŘÍ

OSTRAVA

1/42

5

2.

JANÁK JIŘÍ

FM

5/44

5

3.

HASALÍK FRANTIŠEK

HOSTAŠOVICE

7/44

5

DISCIPLÍNA:  6 – BASKETBAL

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

LIPUSOVÁ ALENA

MILÍKOV

 

5

2.

MOSKVOVÁ MARIE

DOBRATICE

2/50

4

3.

BENEŠOVÁ ZDENKA

TŘINEC

12/51

4

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

PILCHOVÁ ANNA

JABLUNKOV

 

4

2.

BAJEROVÁ HANA

BÍLOVEC

11/43

3

3.

BULAVOVÁ EMÍLIE

JABLUNKOV

5/44

3

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

HORÁK ZDENĚK

HOSTAŠOVICE

4/53

4

2.

STARÝ MILAN

OSTRAVA

7/56

4

3.

TISOVSKÝ JIŘÍ

BÍLOVEC

8/57

4

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

VYPLEL JIŘÍ

OSTRAVA

1/42

3

2.

PEŠA MILAN

OSTRAVA

1/47

3

3.

ZLOTÝ JAN

PÍŠŤ

3/48

3

 

DISCIPLÍNA:  7 – KOLEČKO

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

MOŠKOŘOVÁ KATEŘINA

STŘÍTEŽ

 

8,23

2.

DARMOVZALOVÁ MARIE

OSTRAVA

 

8,45

3.

STAŠKOVÁ JARMILA

HÁJ

 

8,58

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

TOMÁŠKOVÁ MARTA

OSTRAVA

 

8,85

2.

VOJÁČKOVÁ JANA

JAKARTOVICE

 

9,64

3.

HOLUŠOVÁ MARIE

BÍLOVEC

 

9,95

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

KLIMEK MIROSLAV

OSTRAVA

 

7,54

2.

STANOVSKÝ VÁCLAV

OSTRAVA

 

7,60

3.

BAUER JINDŘICH

LUDGEŘOVICE

 

7,67

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

GRIM ZDENĚK

STŘÍTEŽ

 

8,31

2.

DINTER JINDŘICH

LUDGEŘOVICE

 

8,32

3.

KRÁL JIŘÍ

OSTRAVA

 

8,53

 

DISCIPLÍNA:  9 – TENISOVÁ RAKETA

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

STAŠKOVÁ JARMILA

HÁJ

 

6,12

2.

MOŠKOŘOVÁ KATEŘINA

STŘÍTEŽ

 

6,67

3.

DARMOVZALOVÁ MARIE

OSTRAVA

 

6,68

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

TÓTHOVÁ LENKA

V.LHOTY

 

7,48

2.

HOLUŠOVÁ MARIE

BÍLOVEC

 

8,16

3.

VELIČKOVÁ BOHUMÍRA

FM

 

8,33

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

STANOVSKÝ VÁCLAV

OSTRAVA

 

5,62

2.

TISOVSKÝ JIŘÍ

BÍLOVEC

 

6,44

3.

GAVLAS JOSEF

PALKOVICE

 

6,46

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

GRYŽBOŇ MIROSLAV

STŘÍTEŽ

 

6,13

2.

BOUŘA MILAN

BÍLOVEC

 

6,95

3.

GRIM ZDENĚK

STŘÍTEŽ

 

6,97

 

DISCIPLÍNA:  10 - HOD MÍČKEM

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

NOŽIČKOVÁ MARIE

MARTINOV

 

5

2.

CIENCALOVÁ JARMILA

TŘINEC

7/49

4

3.

HODINOVÁ VĚRA

FRYČOVICE

8/49

4

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

PAŘÍKOVÁ ANEŽKA

HAVÍŘOV

10/40

4

2.

VROBLOVÁ EMÍLIE

BOHUMÍN

10/42

4

3.

HOLUŠOVÁ MARIE

BÍLOVEC

11/42

4

MUŽI DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

CARBOL MIROSLAV

V.LHOTY

5/50

5

2.

OSTÁREK JIŘÍ

HÁJ

5/51

5

3.

RICHTER JOSEF

BÍLOVEC

2/52

 

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

Body

1.

KLUZIOK JIŘÍ

HAVÍŘOV

 

5

2.

KLUS JAN

JABLUNKOV

6/43

4

3.

KAVKA VÍTĚZSLAV

FM

7/44

4

 

DISCIPLÍNA:  11 – BĚH NA 40 METRŮ ( trať zkrácena)

 ŽENY DO 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

DARMOVZALOVÁ MARIE

OSTRAVA

 

5,40

2.

STAŠKOVÁ JARMILA

HÁJ

 

5,51

3.

MUSILOVÁ IRENA

HOSTAŠOVICE

 

5,57

ŽENY NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

HOLUŠOVÁ MARIE

BÍLOVEC

 

5,20

2.

TOMÁŠKOVÁ MARTA

OSTRAVA

 

6,21

3.

KOVALOVÁ MILOSLAVA

FM

 

6,32

MUŽI DO 70 LET -  BĚH NA 60 METRŮ (trať zkrácena)

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

SZALBUT PAVEL

STŘÍTEŽ

 

7,22

2.

HANÁK PAVEL

BOHUMÍN

 

7,38

3.

BÍLEK VLASTIMIL

PUSTĚJOV

 

7,78

MUŽI NAD 70 LET

pořadí

Příjmení a jméno

klub

Narozen/a

čas

1.

JANÁK JIŘÍ

OSTRAVA

 

8,02

2.

GRIM ZDENĚK

STŘÍTEŽ

 

8,48

3.

KOMÍN MILAN

OSTRAVA

 

8,65

Při shodném zisku bodů získává lepší umístění věkově starší.

Zpracoval: Karel Moškoř - hlavní rozhodčí her